-A A +A

KONTRAST

RODO

SZPZLO/Z-08/2018_Informacja o zmianie w zamówieniu na materiały biurowe

Zakładki podstawowe

SZPZLO/Z-08/2018

Warszawa, 09.05.2018  r.

dot.  dostawa materiałów biurowych

INFORMACJA

Dot. poz. 64 kosztorysu ofertowego

JEST:

„Zszywacz do górna część wykonana z tworzywa sztucznego, części mechaniczne z metalu, zintegrowany rozszywacz, pojemność magazynku 100 zszywek  10, zszywanie zamknięte, otwarte, otwierany od góry, szycie do 30 kartek”

 

POWINNO BYĆ:

 „Zszywacz  górna część wykonana z tworzywa sztucznego, części mechaniczne z metalu, zintegrowany rozszywacz, pojemność magazynku 100 zszywek  10, zszywanie zamknięte, otwarte od góry, szycie do 20 kartek”.

  • <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA  jeszcze nie jest czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<    | <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA  jeszcze nie jest czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<    | <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA  jeszcze nie jest czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<