-A A +A

KONTRAST

PROFILAKTYCZNE KONSULTACJE PODOLOGICZNE

Zakładki podstawowe

Warszawa 15-01-2018

PACJENTÓW Z PROBLEMAMI STÓP

ZAPRASZAMY NA

 

PROFILAKTYCZNE KONSULTACJE

PODOLOGICZNE*

 

 

dotyczące deformacji ortopedycznych
i zmian dermatologicznych stóp, w tym między innymi:

 

> Stopy Cukrzycowej,
> Odcisków,
> Modzeli,
> Pękających Pięt,
 
 

Dbajmy o stopy zdrowe

jak i w początkowej fazie ich chorób.

Łatwiej jest zapobiegać niż leczyć !!!

 

 
Uwaga: Zapraszamy do Gabinetu Podologicznego nr 310 bud. B III piętro
w Przychodni nr 1 przy ul. J. Strusia 4/8
 
 
Konsultacje i zabiegi profilaktyczne podologa nie są refundowane przez NFZ .
stąd zabiegi podologiczne są odpłatne

wg ustalonego cennika.

 

Szczegółowe informacje w rejestracjach medycznych

oraz pod tel.

(22) 590-09-99 lub (22)590-09-74

 
*)Podologia, podiatria – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem (także chirurgicznym w wypadku lekarza) chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego. Zabiegi podologiczne mają różnoraki charakter i wymagają od osoby praktykującej ten zawód wiedzy z zakresu nauk medycznych, tj.: diabetologia, dermatologia, chirurgia, ortopedia, opatrywania ran, technik zaopatrzenia ortopedycznego (ortezy, wkładki ortopedyczne). Podolodzy szczególnie często zajmują się profilaktyką i leczeniem stóp sportowców. W Polsce podologia jest jeszcze dziedziną raczkującą. Brak regulacji prawnych dotyczących zakresu działania i kompetencji, które w różnych krajach różnie wyglądają.

Z zabiegów podologicznych przede wszystkim powinni korzystać pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami skóry, kości i stawów, chorobami przemiany materii (cukrzyca), pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze), z dolegliwościami na stopach, tj.: odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastające, czy grzybicze paznokcie, pocące się stopy, rozpadliny na piętach.

  • W związku z nowelizacją RODO prosimy naszych pacjentów o zapoznanie się z "KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH w SZPZLO Warszawa-Wawer" - proszę tu kliknąć