-A A +A

KONTRAST

RODO

Komunikaty - pilne

W związku z RODO prosimy  o zapoznanie się z: 

 

 

Warszawa, 14-02-2020

ZMIANY W PORTALU PACJENTA

"Zdrowie Pacjenta"

 

 

W związku z chęcią stałego podnoszenia jakości usług dla naszych pacjentów, portal "Zdrowie Pacjenta" łączy się z ogólnopolską platformą ochrony zdrowia OSOZ.

Połączenie to pozwoli wprowadzić nowe funkcje, jak np.

  • obsługa aplikacji mobilnej, które ułatwią naszym pacjentom korzystanie z opieki zdrowotnej.

 

Prace wdrożeniowe planowane są w terminach od 2020-02-13 do 2020-02-22 i w tym okresie korzystanie z portalu może być utrudnione.

 

  • Aby korzystać z nowych funkcjonalności należy przenieść swoje konto do portalu OSOZ.
  • Proces ten odbędzie się automatycznie po pierwszym zalogowaniu na portalu "Zdrowie Pacjenta" po dacie 2020-02-15.

 

Samo przeniesienie konta odbywa się automatycznie, aby jednak miało miejsce należy wyrazić na to zgodę (po zalogowaniu na portal Zdrowie Pacjenta po dniu 2020-02-15).

 

Jeżeli nie chcą Państwo korzystać z portalu OSOZ, nie trzeba przenosić konta, wtedy po zalogowaniu na konto można zrezygnować i usunąć konto.

Oznacza to jednak brak możliwości korzystania z funkcjonalności portalu internetowego.

  • <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA  jest już czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<    | <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA jest  już czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<    | <<Zawsze przed przyjściem do PRZYCHODNI umów się telefonicznie / nr.tel . w tabelach na stronie startowej<< Poradnie Rehabilitacyjne wznawiają program "AKTYWNY SENIOR" od 01-06-2020  szczególy w zakładce nr 8 "REHABILITACJA"  <<STOMATOLOGIA  jest już czynna<<Laboratorium przyjmuje normalnie<<PUNKTY SZCZEPIEŃ wznowiły pracę DLA wszystkich  DZIECI<<