Zmień wielkość czcionki: A I A I A

BIP button
Mapa

Program promocji zdrowia "Zdrowy Uczeń"

"ZDROWY UCZEŃ"
stan aktualizacji na dzień 23-08-2017

Program promocji zdrowia "ZDROWY UCZEŃ "
 
 
Program jest :
  • finansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa;
  • realizowany przez SZPZLO Warszawa-Wawer na terenie Dzielnicy Warszawa-Wawer.
Uchwała Rady m.st. Warszawy
(adres: http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/983D49B0-A064-45B5-8C21-4DB50278BE7F,frameless.htm)


Uprzejmie informujemy mieszkańców Dzielnicy Warszawa-Wawer, że SZPZLO Warszawa-Wawer realizuje dla dzieci i młodzieży  w szkołach dzielnicy programy profilaktyczne w zakresie:
  • higiena, w tym: higiena jamy ustnej , zapobieganie próchnicy, zdrowa skóra, higiena wzroku, odpoczynek;
  • zdrowe odżywianie w tym: racjonalność, czynniki niewłaściwego odzywiania, skutki złego żywiania i higiena posiłków;
  • pierwsza pomoc przedmedyczna i bezpieczeństwo na kąpieliskach i podczas zabaw z petardami;
  • wczesne wykrywanie chorób nowotworowych ,
  • profilaktyka układu krążenia.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI i  MŁODZIEŻY SZKOLEJ DO WSPÓŁPRACY Z PIELĘGNIARKAMI SZKOLNYMI i Lekarzami oraz stomatologami SZPZLO Warszawa-Wawer !
 
LINK: http://www.um.warszawa.pl/dla-mieszkancow/zdrowie/programy-zdrowotne/program-zdrowotny-zdrowy-uczen
 

Wykaz szkół w których realizujemy progam "ZDROWY UCZEŃ"

L.P.

Nazwa

Adres

Imię i Nazwisko pielęgniarki

Godziny pracy

1.

Zespół Szkół 111

ul. Poezji 5, 04-994 Warszawa

Renata Bartnik

Tomaszewska Sęk Agnieszka

Pon 8.00-15.00

śr. 8.00-15.00

pt. 8.00-15.00

wt.8.00-11.00

czw.8.00-10.00

2.

Zespół Szkół 116

ul. Koryncka 33, 04-686 Warszawa

 Agnieszka Grzybowska

Pon.8.00-16.30

Wt.8.00-15.30

Śr.8.00-15.30

Pt.8.00-15.30

3.

Szkoła Podstawowa 109, im. Batalionów Chłopskich

ul. Przygodna 2, 03-991 Warszawa

 Magdalena Miszkowicz

Tomaszewska Sęk Agnieszka

Pon.8.00-11.00

Wt..12.00-15.35

Czw.8.00-11.30

Pt.12.30-15.35

Śr. 8.00-16.00

4.

Szkoła Podstawowa nr 124, im. Stanisława Jachowicza

ul. Bartoszycka 45/47, 04-923 Warszawa

 Katarzyna Kasta

Wt.8.00-14.00

Śr.11.00-14.00

Czw.14.00-15.30

Pt.11.00-15.35

5.

Szkoła Podstawowa nr. 138 z Oddziałami Integracyjnymi, im Józefa Horsta

ul. Pożarskiego 2, 04-703 Warszawa

 Dorota Bielska

Pon.8.00-13.30

Wt. 8.00-13.30

Śr.8.00-13.30

Czw.8.00-13.30

Pt.8.00-13.30

6.

Zespół Szkół nr. 120

(Szkoła Podstawowa

 nr 140, im. Kazimierza Jeżowskiego i Gimnazjum nr.104)

ul. Wilgi 19, 04-831 Warszawa

Magdalena Miszkowicz

pielęgniarka 

Pon.11.30-15.35

Wt. 8.00-11.30

Śr. 8.00-15.35

Czw.12.00-15.35

Pt.8.00-12.00

Czw. 8.00-12.00

7.

Zespół Szkół 115

ul. Króla Maciusia 5, Warszawa

 Anna Kiljan

Tomaszewska Sęk Agnieszka

Wt.8.00-16.00

Śr.8.00-16.00

Pt.8.00-16.00

Pon.8.00-13.30

8.

Zespół Szkół nr. 70

ul. Bajkowa 17/21, 04-855 Warszawa

Urszula Onopiuk

Marta Hutkowska

Pon.8.00-15.35

Wt.8.00-15.35

Śr.8.00-15.35

Czw.8.00-15.35

Pt.8.00-15.35

Pon.8.00-16.30

Śr.8.00-16.30

9.

Szkoła Podstawowa 216 z Oddziałami Integracyjnymi, im. Klonowego Liścia

ul Wolna 36/38, 04-908 Warszawa

 Katarzyna Kasta

Pon.8.00-13.30

Śr.8.00-10.30

Czw.8.00-13.30

Pt.8.00-10.30

10.

Szkoła Podstawowa nr 218, im. Michała Kajki

ul. Kajki 80/82, 04-621 Warszawa

Alicja Walicka

 Pon.8.00-15.35

Wt 12.30-15.35

Śr.8.00-15.35

Czw. 12.30-15.35

Pt.8.00-12.00

11.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr. 3 im. Dr

Grzegorza Maja

ul. Patriotów 90, 04-844 Warszawa

Katarzyna Kasta

Marta Hutkowska

Agnieszka Tomaszewska Sęk

Pon.14.00-15.35

Wt.14.30-15.35

Śr.14.30-15.35

Czw.8.00-13.00

Pt.11.30-15.00

12.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2, „Kąt”

04-639 Warszawa ul Zorzy 17

Anna Fadiejew

Halina Samoluk

Pon.8.00-16.30

Wt.8.00-16.30

Śr. 8.00-16.30

Czw.8.00-16-30

Czw. 8.00-16.30

Pt.8.00-16.30

13.

Zespół Szkół nr 114 L.O XXV

Gimnazjum nr.103

XXV LO Alpejska 16

ul. Alpejska 16, 04-628 Warszawa

Alicja Walicka

Halina Samoluk

Wt.8.00-12.10

Czw.8.00-12.10

Pt.12.20-15.35

Pon.8.00-14.30

Śr.8.00-12.00  

14.

Szkoła Podstawowa nr. 128

Ul. Kadetów 15 Warszawa

Renata Adamczyk

Wt.8.00-13.30

Czw.8.00-13.30

16

Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 3” Dom na Trakcie”

Ul. Trakt Lubelski 40

pielęgniarka

Agnieszka Tomaszewska-Sęk

Pon.8.00-11.00

Śr..8.00-11.00

Wt.11.30-14.30

Czw.10.30-13.30

Pt.8.00-11.00

     

 

BIP button