Zmień wielkość czcionki: A I A I A

BIP button
Mapa

PROGRAM ZDROWOTNY WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO OSÓB ZWIĄZANYCH Z PRZEMOCĄ W RODZINIE

PROGRAM ZDROWOTNY WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO OSÓB ZWIĄZANYCH Z PRZEMOCĄ W RODZINIE

 

Informujemy, iż od 02 kwietnia 2015 w SZPZLO Warszwa-Wawer uruchomiliśmy program zdrowotny finansowany przez  m.st. Warszawę  dla osób podlegających przemocy.

Uczestnicząc w programie podczas sesji indywidualnych oraz grupowych dowiesz się o rodzajach przemocy i strategiach radzenia sobie. Otrzymasz także wsparcie psychologiczne oraz cenne informacje praktyczne.

Często nie zdajemy sobie sprawy, że podlegamy przemocy psychicznej, ekonomicznej, czy seksualnej. Jeśli masz cień podejrzenia, że podlegasz mechanizmom przemocy skontaktuj się z nami a my pomożemy zdiagnozować Twoją sytuację. Jeśli podejrzewasz, że ktoś z twoich bliskich, znajomych czy sąsiadów podlega przemocy lub możesz pomóc komuś nieznajomemu przekaż tą informację dalej.

 

Zapisy i informacje osobiście w SZPZLO Warszawa-Wawer ul. J.Strusia 4/8 budynek A, I piętro w recepcji Poradni Uzależnień lub telefonicznie 22 815 34 22 w godzinach 8-15.

BIP button

W związku z nowelizacją RODO prosimy naszych pacjentów o zapoznanie się z "KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH w SZPZLO Warszawa-Wawer" - proszę tu kliknąć