-A A +A

KONTRAST

RAPORT DOSTĘPNOŚCI + RODO SZPZLO

Oferta pracy dla osób w serwisie sporzątającym przychodnie zdrowia-ważne do 30-06-2021

Warszawa, dnia 08-06-2021

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa-Wawer

zatrudni

OSOBY  DO  SPRZĄTANIA  PRZYCHODNI

Miejsce pracy: Dzielnica  WARSZAWA WAWER

Opis stanowiska:

- sprzątanie przychodni, odpadów medycznych,

- dbanie o wizerunek i estetykę przychodni,

- praca w systemie zmianowym;

Wymagania:

- Wykształcenie: minimum gimnazjalne,

- sumienność, dokładność, dyspozycyjność,

Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od  efektów pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry@zoz-wawer.waw.pl

lub na adres pocztowy 04-564 Warszawa ul. J. Strusia 4/8 z dopiskiem Dział Kadr i Płac do dn. 30 czerwca  2021 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych:  Dz. U. 2018 r. poz. 1000."

  • <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<