-A A +A

KONTRAST

Oferta pracy dla lekarzy psychiatrów

Zakładki podstawowe

1 Nr ref. F-6.2- aplik-lek.psych..-

SZPZLO WARSZAWA-WAWER ZATRUDNI

na stanowisku

LEKARZA PSYCHIATRY

Miejsce pracy: WARSZAWA WAWER

Opis stanowiska:

Świadczenie usług  dla Pacjentów SZPZLO Warszawa - Wawer  w ramach kontraktu z NFZ .

Wymagania:

  • Wykształcenie: specjalizacja drugiego stopnia lub tytuł specjalisty  w zakresie w/w specjalizacji lub w trakcie specjalizacji ;
  • doświadczenie w  pracy w ramach kontraktu z NFZ.

ZAPEWNIAMY DOBRE WARUNKI FINANSOWE

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 – 15:30 pod nr tel. 22 59 00 932

Aplikacje, zawierające CV,
prosimy przesyłać do dnia 31-05-2019r.
na adres mailowy: kadry@zoz-wawer.waw.pl
lub na adres pocztowy 04-564 Warszawa ul. J. Strusia 4/8
z dopiskiem Dział Kadr i Płac

Prosimy o dopisanie na ww. dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. / Dz. U. z 2018 r., poz. 1000."

  • W związku z nowelizacją RODO prosimy naszych pacjentów o zapoznanie się z "KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH w SZPZLO Warszawa-Wawer" - proszę tu kliknąć