-A A +A

KONTRAST

Oferta pracy dla DIAGNOSTY LABORATORYJNEGO

Zakładki podstawowe

1 Nr ref. F-6.2- aplik-diag.lab.-02

Samodzielny Zespół Publicznych  Zakładów Lecznictwa Otwartego

 WARSZAWA-WAWER

ZATRUDNI

DIAGNOSTĘ  LABORATORYJNEGO

Wymagane :

- Wykształcenie wyższe kierunkowe,

- Prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy w ramach kontraktu  z NFZ,
  • Zdolności komunikacyjne - konieczne przy obsłudze pacjenta oraz klienta,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Opis Stanowiska:

  • Wykonywanie czynności laboratoryjnej diagnostyki medycznej zgodnie z zasadami DPL,
  • Przyjmowanie i dystrybucja materiału do badań,
  • Wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • Obsługa aparatury pomiarowo-badawczej i pomocniczej,
  • Autoryzacja wyników.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:30

pod nr tel. 22 59 00 932

Aplikacje, zawierające CV,

 prosimy przesyłać do dnia 15 czerwca 2019r.

na adres mailowy: kadry@zoz-wawer.waw.pl

lub na adres pocztowy 04-564 Warszawa ul. J. Strusia 4/8

z dopiskiem Dział Kadr i Płac

Prosimy o dopisanie na ww. dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. / Dz. U. z 2018 r.,poz. 1000."

  • W związku z nowelizacją RODO prosimy naszych pacjentów o zapoznanie się z "KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH w SZPZLO Warszawa-Wawer" - proszę tu kliknąć