-A A +A

KONTRAST

RAPORT DOSTĘPNOŚCI + RODO SZPZLO

Oferta pracy dla diagnosty laboratoryjnego - ważna do 30-06-2021

Nr Ref. Diag-1/01/2021

Warszawan 24-05-201

SZPZLO WARSZAWA-WAWER ZATRUDNI

DIAGNOSTĘ  LABORATORYJNEGO

Wymagane :

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy w ramach kontraktu  z NFZ
  • Zdolności komunikacyjne - konieczne przy obsłudze pacjenta oraz klienta
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Opis Stanowiska:

  • Wykonywanie czynności laboratoryjnej diagnostyki medycznej zgodnie z zasadami DPL
  • Przyjmowanie i dystrybucja materiału do badań
  • Wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej
  • Obsługa aparatury pomiarowo-badawczej i pomocniczej
  • Autoryzacja wyników

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym zespole w pełnym wymiarze godzibn
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
  • Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach
  • Dobrą atmosferę pracy

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:30 pod nr tel. 22 59 00 932

Aplikacje, zawierające CV,

prosimy przesyłać do dnia 30-06-2021

na adres mailowy: kadry@zoz-wawer.waw.pl

lub na adres pocztowy 04-564 Warszawa ul. J. Strusia 4/8

z dopiskiem "Dział Kadr i Płac"

Prosimy o dopisanie na ww. dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. / Dz. U. z 2018 r., poz. 1000."

  • <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<  <<Nadal zachowujemy zasady funkcjonowania podczas pandemii COVID-19: << przed przyjściem do przychodni zadzwoń /// nie przychodź  z objawami koronawirusa np. z temperaturą 38 st.C lub większą lub z dusznością , kaszlem- pozostań w domu  kontaktuj się telefonicznie udzielimy pomocy w domu <<